Movies
Ratings
100
KnowingRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 1.0
HellboyRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0