Series
Ratings
43
The World of FantasyRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.0
KairosRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
HERORated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0