Movies
Ratings
27
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0