Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Barbie and the Magic of Pegasus 3-DRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 2.0
Mirror MirrorRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0- LadybugRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5