Titles you rated
Love UntangledRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 1.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 1.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 1.0
The Edge of SeventeenRated ★ 1.5
The Kissing Booth 3Rated ★ 1.0
The DUFFRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 2.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0