Movies
Ratings
157
Black SwanRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 2.0
SawRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Never Ending StoryRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0