Titles you rated
The HouseRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
The Basketball DiariesRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
MiraiRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0