Titles you rated
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Snow White with the Red HairRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5- Magic Kaito 1412Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 4.5- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5