Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
素直になれなくてRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5