Titles you rated
A Touch of GreenRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0
Refresh ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 3.0
The Superman AgeRated ★ 2.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 2.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 2.5
Marriage ContractRated ★ 4.5
Page TurnerRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 4.5
Five EnoughRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0