Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0