Movies
Ratings
245
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 1.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0