Series
Ratings
17
Fight For My WayRated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0