Movies
Ratings
54
The Last House on the LeftRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
Project XRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0