Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0- One WinRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0