Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5