Movies
Ratings
30
AvatarRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
August RushRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 3.0
The Ten CommandmentsRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0