Titles you rated
- すいかRated ★ 4.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5
Paranoia AgentRated ★ 3.5
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 3.5
Scum's WishRated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
School 2017Rated ★ 2.5
Happy Sugar LifeRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
BOYS PLANETRated ★ 3.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 3.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 3.0