Titles you rated
SpectreRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 5.0