Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 1.5
Your LetterRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5