Titles you rated
Gilmore GirlsRated ★ 3.5- Brave Detectives 2Rated ★ 3.5
Brave DetectivesRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 5.0