Titles you rated
The AvengersRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5