Movies
Ratings
86
The Great GatsbyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
RedRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0