Series
Ratings
35
SignalRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.0