Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 0.5
The WitnessRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Love+SlingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5