Movies
Ratings
237
The LobsterRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
What IfRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5