Movies
Ratings
87
RedlineRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
TEKKEN: Blood VengeanceRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Tinker BellRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Sword of the StrangerRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Surf's UpRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0