Titles you rated
Brass Knuckle BoysRated ★ 5.0- Pitch HighRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.5
The Handsome SuitRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Master KIMsRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Go Go 70'sRated ★ 4.0
Oppai VolleyballRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 3.5
Movie 43Rated ★ 3.5