Movies
Ratings
218
Lethal WeaponRated ★ 5.0
Meet DaveRated ★ 5.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 2.0
Behind Enemy LinesRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 3.0
This Is the EndRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0- Baby's Day OutRated ★ 5.0
Death SentenceRated ★ 5.0
IdiocracyRated ★ 2.0
Two CopsRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Running ScaredRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 3.0