Series
Ratings
283
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Perfect MatchRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 4.5
Mushi-ShiRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Snack BasueRated ★ 2.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5