Movies
Ratings
605
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.0
A LoveRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 1.5
High RiskRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
New Police StoryRated ★ 4.5
City of Life and DeathRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.5
The WolverineRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
G.I. JaneRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 1.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 1.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.5
Tears of the SunRated ★ 4.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Oh BrothersRated ★ 2.5
Cube²: HypercubeRated ★ 2.5
Rescue DawnRated ★ 4.5