Titles you rated
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MontageRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.0