Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Emily the CriminalRated ★ 3.5
Armageddon TimeRated ★ 2.5
Margot at the WeddingRated ★ 2.0
A Civil ActionRated ★ 3.5
WatcherRated ★ 2.5
The Craigslist KillerRated ★ 2.0
Boiling PointRated ★ 2.5
SleepersRated ★ 3.0