Movies
Ratings
830
FrankensteinRated ★ 4.0
United 93Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
New OrderRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hitler - A CareerRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0- Jeong-sunRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5