Movies
Ratings
198
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
Bayside Shakedown 2Rated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0