Movies
Ratings
61
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
CasperRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 3.0