Titles you rated
Wild CardRated ★ 2.5
xXxRated ★ 3.0
Wild HogsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 5.0
You've Got MailRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0