Movies
Ratings
207
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0