Series
Ratings
13
Fight For My WayRated ★ 4.5
High KickRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5