Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 1.5
HancockRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
WonderRated ★ 5.0
BeastlyRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 5.0
Cube ZeroRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 0.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0