Titles you rated
Public EnemyRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Au Revoir les EnfantsRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0