Movies
Ratings
34
TitanicRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0