Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Best HitRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 0.5
Reunited WorldsRated ★ 3.5
DuelRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.0
Ready for StartRated ★ 3.0
Eating ExistenceRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Liar and His LoverRated ★ 4.0
The Red TeacherRated ★ 3.5
Queen of MysteryRated ★ 3.5
Man to ManRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
WhisperRated ★ 4.0
Gokusen Special 3Rated ★ 4.0