Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
WolfsRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0