Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 1.5
KingdomRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
My Country: The New AgeRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0