Titles you rated
Million Dollar BabyRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 0.5
SpreadRated ★ 2.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
21Rated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.0
ThorRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 1.0
The Bourne UltimatumRated ★ 1.0
UnbowedRated ★ 1.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 1.0
The Sixth SenseRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 0.5
PunchRated ★ 1.5
Good Will HuntingRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 2.0