Titles you rated
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0