Movies
Ratings
27
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
TakeRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 1.0
A Company ManRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0