Titles you rated
Real SteelRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Project ARated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Hill of FreedomRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
City LightsRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0