Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 2.0
SpringtimeRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0